Eliška

Neohodnoceno
3 490 Kč
Skladem

Liška Eliška

Kategorie: Liška
Hmotnost: 3 kg

Příběh Elišky

Eliška od malička leží v knížkách. Kamkoliv jede, bere sebou svou oblíbenou knihu do kufříku. Nejraději má knihy o zvířatech a dracích. Díky čtení knížek má obrovskou fantazii a proto má spoustu dobrodružných nápadů. Ale o to víc na ní musíš dávat pozor, aby se ti nikam neztratila! Při svých výletech totiž Eliška ráda zapomíná na čas. Každý den můžeš společně s Eliškou usínat u pohádky na dobrou noc.

 

O Elišce

Liška měří asi 120 cm a s ušima má ještě o 15 cm víc.

tělo má ze 100% vlny, výplň 100% polyesterové kuličky vyrobené z dutého polyesterového vlákna, oblečení: světle oranžové šaty ze 100% hedvábí

Cena je včetně oblečení.

 

Jak o mě pečovat

Sedl na mne prach? No to snad ne. Takže vysavač, co nejnižší výkon, aby mne to moc nešimralo.

A pro příště, nenechte na mne sedat prach, mazlete se se mnou.

Strčila jsem packu do ovesné kaše? Můžete mě prát ručně v teplé mýdlové vodě a velký pozor na oči. Moc mě nemydlete, aby ze mne nebyla veliká bublina.

Neházejte mne do pračky se špinavým prádlem. Opravdu si to nezasloužím. Točí se mi z toho hlava a když mne mácháte, tak můžu utonout.

Hlavně mne nezavírejte do sušičky, jinak vypustím duši. Tušíte jaké je tam vedro, horší než na Sahaře.

Žehlete jen moje oblečení, ne mě. Jo, jo, spálený čumáček není nic veselého.

Pampáci nejsou hračky, jsou na ozdobu a pro radost, a hlavně na parádu. Nejsme do kočárku k miminům, chceme být dobrým parťákem a kámošem, se kterým se rádi pochlubíte a užijete spoustu srandy.

Pokud by jste rádi na pampáka dokoupili nějaký kabátek, určitě rádi ušijeme.Napište nám.