Viola

Neohodnoceno
3 490 Kč
Skladem

Zajíček Viola

Kategorie: Zajíc
Hmotnost: 3 kg

Příběh Violky

Jméno Violka je krásné a voňavé stejně jako jarní kvítky fialek. Violka je citlivá holčička. Ráda se prochází přírodou a domů si vždy přinese nějaké ty přírodniny.

Třeba kamínky, šišky, kytičky a větvičky nebo peříčka. Všechno se jí líbí a ráda z toho co nasbírá vyrábí zvířátka. Zvířátka pak rozdává jako dárky svým kamarádům.

  

O Violce

Zajíc měří asi 120 cm a s ušima má ještě o 15 cm víc.

tělo má z bílého manžestru, výplň 100% polyesterové kuličky vyrobené z dutého polyesterového vlákna, oblečení: světle růžové široké kalhoty s páskem z 92% bavlny, 8% elastan, tričko z 98% bavlny a 2% elastan.

Cena je včetně oblečení.

 

Jak o mě pečovat

Sedl na mne prach? No to snad ne. Takže vysavač, co nejnižší výkon, aby mne to moc nešimralo.

A pro příště, nenechte na mne sedat prach, mazlete se se mnou.

Strčila jsem packu do ovesné kaše? Můžete mě prát ručně v teplé mýdlové vodě a velký pozor na oči. Moc mě nemydlete, aby ze mne nebyla veliká bublina.

Neházejte mne do pračky se špinavým prádlem. Opravdu si to nezasloužím. Točí se mi z toho hlava a když mne mácháte, tak můžu utonout.

Hlavně mne nezavírejte do sušičky, jinak vypustím duši. Tušíte jaké je tam vedro, horší než na Sahaře.

Žehlete jen moje oblečení, ne mě. Jo, jo, spálený čumáček není nic veselého.

Pampáci nejsou hračky, jsou na ozdobu a pro radost, a hlavně na parádu. Nejsme do kočárku k miminům, chceme být dobrým parťákem a kámošem, se kterým se rádi pochlubíte a užijete spoustu srandy.

Pokud by jste rádi na pampáka dokoupili nějaký kabátek, určitě rádi ušijeme.Napište nám.